Dikkatimi çeken bir husus...

Yazar by Belirsiz in

Blog izleyicilerimin tamamı bayan(10).
Neden blogger kullanıcılarının çoğunluğunu bayanlar oluşturuyor acaba ?
Benim tahminim;
Bayanlar çok yalnız ve çevrelerinde içlerini dökebilecekleri birilerini bulmakta zorlanıyorlar bunun sonucunda da ne verirlerse alıcak kendilerini hiçbir şekilde yargılamayacak olan internete yönleniyorlar.
Bu tahmini çevremde gözlemlediğim kız arkadaşlarımın söylediklerine bakarak yürütüyorum. Çoğu zaman ''Off Belirsiz birine içimi dökmeye o kadar ihtiyacım varki'' deyip sürekli yakınıyorlar.(blogger kullanan kız arkadaşlarım var)
Sizde blogger blogunuzu açma nedeninizi yazabilir yada blogger kullanıcılarının çoğunluğunu neden bayanların oluşturduğunun nedenini bulmamda bana yardım edebilirsiniz ?

Delibu Delibu :D Bloguma Hoşgeldin =)

Yazar by Belirsiz in

Nickin çok hoşuma gitti o yüzden ardarda söylemek istedim :D Bloguma hoşgeldin umarım güzel vakit geçirir bol bol eğlenirsin Delibu Delibu =)

Görüşmek üzere hoşçakal..

Veee 9. İzleyicimde Geldi ! Kendisi Sweet Sunshine :)

Yazar by Belirsiz in

Sana kucak dolusun sevgiler gönderiyorum Sweet Sunshine bloguma hoşgeldin sefa geldin =)
Görüşmek üzere hoşçakal..

8. İzleyicim Lô - Lâ'ya Hoşgeldin Demek İstiyorum ! ツ

Yazar by Belirsiz in

Hoşgeldin Lô - Lâ umarım blogumda güzel zaman geçirir yazılarımı sıkılmadan okursun.. Sevgilerimle :)
Hoşçakal..

Hatırlıyorum da..

Yazar by Belirsiz in


Annemin beni kaynar suda haşladığı mavi leğen vardı bi tane su sıcakta olsa soğukta olsa ''Yandım anam'' diye bağırmam refleks olmuştu sanırım. Annem bütün derimi yüzene kadar keselerdi beni :D Tabi banyo çıkışı temiz kıyafetlerle kendimi bütün kirlerinden arınmış artis gibi hissederdim :D

Bloguma Hoşgeldin Mavi :)

Yazar by Belirsiz in

7.izleyicimsin umarım blog yazılarımı sıkılmadan okursun :) Şimdilik kendime ait pek birşey yok ancak eğer takipte kalırsan mutlaka sana ait birşeyler bulucaksın :) Görüşmek üzere sevgiler..

Bloguma Hoşgeldin Dilara AKSOY ! =)

Yazar by Belirsiz in

6. izleyicimsin sana burdan kucak dolusu sevgiler gönderiyorum =)

Ayrıca bu ara bloga pek sık giremiyorum işlerimden dolayı o yüzden yazı yazmakta zorlanıyorum sizden anlayış bekliyorum.. Görüşmek üzere..

İzleyiciler